לעקוב אחר הפרימיום

יום חמישי, 19 בספטמבר 2013

נבדק ונמצא פרימיום - התרווחו ותרוויחו

 
 
פתיחה
בעיקרון, את כל מה מעניין אותי מבחינה מוזיקלית אני מפרסם גם בפייסבוק. אבל שם מרוב עצים לפעמים לא רואים את היער, וגם הכחול הזה של הפייסבוק לפעמים מרגיש נורא חונק. אז כאן אני יכול לתמצת ולהביא בפניכם רק את הפרימיום. שבו התרווחו ותרוויחו

Arcade Fire - חדש !
הלהקה הזו יותר חזקה באלבומים ובקליפים אינטראקטיבים מאשר בסינגלים, אז הנה הם יצאו עם אחד כזה והוא אכן נהדר. אם עוד לא צפיתם אז דעו שזה קצת לוקח זמן 'להטעין את הדבר הזה, אבל זה לא כזה נורא, ובכל מקרה משתלם
Arcade Fire -The Reflektor

TV on the Radio - חדש !
לא זוכה למספיק תהודה לטעמי, הסינגל החדש ל "טלוויזיה ברדיו" אולי בגלל שזה לא מופץ דרך היוטיוב אלא בערוצים אחרים. בכל מקרה קליפ יפה לסחורה הרגילה והטובה שלהם. ואני לא מתכוון לשים לכם את החדש של MGMT הוא נוראי לדעתי. הסינגל הראשון היה כאן, והוא חביב, ויש עוד שיר אחד ששווה באלבום, אבל כל השאר ממש לא, חבל.
TV on the Radio -Mercy

 Belle and Sebastian - חדש !
מכל האלבומים שיצאו לאחרונה אני הכי נהנה מהמאסטרפיס של ארקטיק מאנקיז. הבעיה היחידה שלי איתו שאני כל-כך מתלהב ממנו שאחרי שתי האזנות רציפות אני חייב להרגיע, ואז מצאתי את עצמי מקשיב הרבה לאחרונה לאלבום האוסף של הבלים והסבסטיינים. אלבום של B-SIDES ושל רמיקסים.  אני לא מעריץ מושבע של הלהקה, אבל מחבב אותם לפרקים. ניסיתי לפצח בהאזנה שלי את ההסתייגויות שלי מהם',ואת המשיכה שלי אליהם, ומצאתי שהם קצת שכלתנים מידי לטעמי. יש בשירים שלהם משהו שבנוי ממחשבה, יותר מאשר רגש. הרמיקס לשיר הבא מאד מוצלח ביותר ואולי מסביר את הכל. ובכלל, לא שסבלתי מהאלבום:
 
Belle and Sebastian - Your Cover's Blown (Miaoux Miaoux Mix)


דירהנטר - חדש !
קליפ חדש מתוך האלבום שלהם שיצא השנה
DEERHUNTER "BACK TO THE MIDDLE


פרנץ פרדינננד - חדש !
כמה מוזר זה שאפשר לקרוא ביקורת מוזיקה של גל אוחובסקי ולשמוע במקביל את האלבום שהוא ממליץ עליו. אני עדין אוהב לקרוא ביקורות שלו כשהוא כותב על מה שמעניין אותי, ולא על אייל גולן ורוני דלומי. תמיד יש לו הבחנות מעניינות, הפעם בין להקות אנגליות שונות, אלה יוצאי בתי ספר לאומניות מול אלה מהעיירות. מאד מעניין, והקשבתי לאלבום של פרנץ פרדיננד על הדרך. פחות טוב מארקטיק מאנקיז, אבל כייפי ,ובאמת שלא חייבים להשוותOf  Montreal -  חדש !
לפעמים נדמה לי שמה ש-MGMT מנסים לעשות זה קישקוש מקושקש כמו אוף מונטראול. שלפעמים יוצא גאוני ולפעמים יוצא מבריק משתן שעלה לראש. לא יודע, אם שתי הלהקות האלה מייצגות איזה אובדן דרך, כי אם בסוף מה שאנחנו אוהבים זה את ארקטיק מאנקיז ופרנץ פדיננד, אז לאן אנחנו מתקדמים עם המוזיקה הפופולרית ? ואל תגידו לי לצ'יל ווייב. הסנונית הראשונה מתוך החדש של אוף מונטראול מעוררת מעט תקווה, אבל האלבום כולה הוא שיקבע

Of Montreal - Fugitive Air

SBTRKT - חדש !
אין לי משהו נגד אלקטרוניקה, יש לי אפילו כמה מכשירים אלקטרונים בבית, וזה נחמד אלקטרוניקה, במיוחד כשזה לתועלתך, למשל השיר הקטע הבא, נהדר !

SBTRKT - IMOיוקו אונו - חדש !
לקראת יום כיפור החלטתי למחול לה. למחול לה על שהיא כזו גרידית וכל הזמן מנפיחה חיים בגופתו של בעלה, למרות שיכול להיות שבלי מכונת שיווק משומנת הוא היה אייקון פחות אגדי (אני מסופק). ואני סולח לה על כל המוזיקה המחורבנת שהיא עושה. מצד שני אולי החיים היו פחות מעניינים בלי אנשים שונים וצבעונים כמוה. אני רק תוהה איך זה שאין עוד ועוד דמויות יפניות שחודרות אל לב תרבות המערב. וגם השיר החדש שלה, לא נורא וכלל.ז'אנל מונה - חדש !
ז'אנל מונה מוכשרת כשד או כאנדרואיד (בחירה שלה), עם אלבום חדש ומלא שירים כרימון תלוי בסוכה. האמת שכבר די התייאשתי ממנה, אומרים שההופעות שלה אדירות ומפוצצות אנרגיה, אבל האלבומים מתעקשים על קונספט ופתפותי דימויים חלליים חלולים, הפעם נראה שיש יותר בשר, והמצב קצת שונה. אומרים שזה אלבום טוב, מהמעט שהתחלתי להקשיב די אהבתי

Janelle Monáe - Electric Lady  

אלביס קוסטלו והרוטס -חדש !
זה קרה  כשהרוטס, להקת הבית של ג'ימי פאלון, הפתיעו את אלביס קוסטלו כשעשו קאבר של השיר הראשון שהוא אי-פעם השתתף בו - זו היתה פרסומת ללימונדה שאלביס קוסטלו עשה בה קולות, אבא שלו  Ross MacManus היה המבצע הראשי. אומרים שזה היה הניצוץ שהוביל לאלבום משותף. בכל מקרה הרוטס עושים לאלביס קוסטלו רק טוב. אחלה אלבוםאין תגובות:

פוסטים אחרונים וממש שווים !