לעקוב אחר הפרימיום

יום חמישי, 22 באפריל 2010

נבדק ונמצא פרימיום - דפיקה קדושהלפני הכלקישור Blur הוציאו סינגל חדששש !!!

את הפוסט הזה, כתבתי בראש כבר כמה פעמים. אני ממש מתפוצץ מסובלנות להשמיע לכם את כל מה שיש פה, אז קחו:

1. האלבום החדש של LCD Soundsystem, הוא קודם כל אלבום (להאזנה חינמית: כאן). הם הבטיחו/החליטו שלא להביא להיטים והם לא. האזנה לכל האלבום במלואו מתגמלת הרבה יותר מהאזנה לכל שיר בנפרד. הקונטרסט בין שיר השבוע Dance Yrself Clean לבין Drunk Girls בוידאו למעלה, יוצר את התחושה המלאה הזו שמרגישים אחרי שאוכלים פרגיות בחלב קוקוס עם תפוחי אדמה ובטטות צלויות.

2. בפינת החצילים בטחינה Numbers Game שהוא פרוייקט של איש אחד (כנראה) על שם משחק הימורים לא חוקי שמשחקים בשכונות, ויש לו שיר פרוע כמו שאינדי אמור להישמע: Love Dreams Love. ועוד שיר שנקרא

COLD COLD COLD

3. ל- Holy Fuck הקנדים, ובעברית "דפיקה קדושה", יש אלבום חדש. הם עושים דאנס אקוסטי. כלומר זה נשמע כמו טכנו אבל יש שם תופים, ובס אמיתים. הסגנון נשמע נפלא, הבעיה שאלבום שלם לא באתי על סיפוקי, עד לשיר הסיום המוצלח PIGS שמזכיר את להיטם Lovely Allen.

Holy Fuck - P.I.G.S.


4. ולעוד אלקטרוניקה מעורבבת עם כלים אקוסטים: The Eyeshades השבדים בשיר מרגיע שנקרא In The Basement. והוידאו עוד יותר ביזאר מעניין.


5. Fort Forfield, ירגיעו אתכם עוד קצת עם מוזיקת טינטונים ..שוב אלקטרוניקה אקוסטית משבדיה.

Fort Faild -Keflavik kweeeze It Like Orange6. ולסיום נוקאאוט ! אלופי העולם בהייפ-טנטונים: 1The XX בוידאו חדש לשיר שלהם עם הכי הרבה קונצנזוס באיים: Islands.


שתהיה לכם פרימיום של שבת !

אין תגובות:

פוסטים אחרונים וממש שווים !