לעקוב אחר הפרימיום

יום שישי, 24 באוקטובר 2008

נבדק ונמצא פרימיום - אחרי החגיםהשבוע יש פעמיים נבדק ונמצא פרימיום. בגלל החגים. אז עכשיו אחרי החגים. איזה באסה! אף-פעם לא הבנתי מה אנשים סובלים כל-כך מזה שיש חגים. זה גם לא נשמע לי cool להתלונן על זה. לא בא לכם לחגוג, תבלו איך שאתם אוהבים. יש פסטיבלים, יש חו"ל, יש אור ירח. לא יודעים להנות? לכו לעבוד, ותסבלו בשקט!

והפעם נבדק ונמצא פרימיום עמוס במיוחד מכל טוב:

1. גם קסטה אירחה בבלוג שלה אושפיזין. את אורי רז אשר כתב מאמר על תולדות הסימפול. כבוד-כבוד!

2. שכחתי להגיד לרונה קינן שהיא מזכירה לי את אדל. התכוננתי לראיון הזה יומיים ושכחתי. לא נורא, גם ככה אני מרוצה מעל הגג. בכל מקרה שווה שתקשיבו, לשיר הפתיחה של האלבום של אדל Daydreamer. כי זה שיר פשוט ונפלא, וכי לחלום בהקיץ זו חוויה שמזמן שכחתי מה היא, והיא נדמיית דומה לאסקפיזם, אבל היא דווקא להיות כאן ועכשיו, בלי למהר ובלי לעשות יותר מידי, פשוט להיות.3. Eraser הופיעו בלייט נייט בקליפ למעלה, ולא נתנו להם להופיע עם חולצה של אובמה. אז הם מה זה התרגזו. גם מצחיק, גם מעניין, גם עצבני וגם כייפי- תענוג!

4. Hospital Ship בשיר Baby for J, מה יש להגיד מתוק:


5. פול מקרטני, או כמו שמישהו אמר לפני ההופעה שלו בארץ "רבע מהביטלס" (לדעתי הרבה יותר) ממשיך לכתוב ולהקליט. כמו שכתבתי "צעיר לנצח". בהרכב שנקרא Fireman, בשיר Nothing too Much out of Sight, לא יצירת מופת (וגם לא חייבים לשמוע). אבל גם לא משהו מתקתק שאתם יכולים לצפות מבחור בגילו. גבר ! גבר !

Fireman -Nothing Too Much Just Out Of Sight .mp3


6. מבחר שירים לספת הפסיכולוג בלילה של אוקטובר

Little Comets- One Night in october
Wild Sweet Orange- Either Or
Dear And The Headlights - Talk About
Whispertown - Done With Love

7. סרטוני וידאו של שירים שאתם כבר מכירים, אבל לאחרים אין מושג:

Matt & Kim -Daylight


Passion Pit -Sleepy Head


The Dears - Money Babies

Of Montreal -ID Engager

Beck -Modern Guilt

אין תגובות:

פוסטים אחרונים וממש שווים !