לעקוב אחר הפרימיום

יום שישי, 18 במרץ 2011

ספיישל פורים: ליצן עצוב, וליצן עצבני


חג פורים שמח ! הפעם בנבדק ונמצא פרימיום  ספיישל פורים מלא  קליפים מצחיקים ומבדרים במיוחד לחג פורים. אני הולך להצחיק אתכם, לקרוע אתם מצחוק, ולבסוף יהיו כמה ליצנים עצובים או עצבנים לקינוח, בשביל הגיוון.
1. למטה שלוש אחיות חננות שעוברות יום פורעני במיוחד, אבל בשביל לא להדאיג אחת את השניה, הן מספרות שהכל בסדר. מי שלא צוחק מזה אין לא לב, או לבלב. מישהו יודע אולי באיזה איבר של הגוף נמצא החוש-הומור ?
2. קצת הומור ספלסטיק נמוך לא הזיק אף-פעם, אבל הסבתות האלה ממש גדולות. זו בכלל פרסומת למשהו. נחשו למה?3. משום מה, לפני פורים אין קדחת קניות כמו לפני פסח וראש השנה, למרות שבכל זאת יש משלוחי מנות, וגם תחפושות זה לא דבר זול. אבל אילו היו קניות לפורים - הכי מצחיק היה לעשות אותם כך:

Cloud Nothings – “Nothing’s Wrong”


4. להתחפש לשמן והרזה? זה עובד? פעם זה גם הצחיק אותנו, מה קרה לנו בדרך? אם יש משהו שמחזיר את התמימות לבן-אדם זה חגים כמו פורים שבו אנחנו בעצם אמורים דווקא לחטוא קצת - לך תבין את החג הזה.

Fat Tony: Nigga U Ain't Fat


5. אם כבר חטאים - אז זו בדיוק הדרך. הנה קליפ שבעצם עונה על השאלה שבאייטם 4. "מה קרה לנו בדרך? " קליפ מצחיק בטירוף, וגם מטורף. וגם היא מטורפת. טירוף, כבר אמרתי?
Die Antwoord - Rich Bitch


6. זאתי עושה תמיד קליפים הומוריסטים, ואני גם אוהב את Yelle. יש כאן שני שירים לא חייבים לראות עד הסוף


YELLE - Safari Disco Club / Que veux-tu .

להמשך >>

7. לא שהיתה חסרה כאן מוסיקה עד עכשיו, אבל זה שיר שלא יצא לכם מהראש. ונראה לי הכי מתאים באוירה.

Tom Tom Club - Wordy Rappinghood //Live @ Summer Sonic '09

8. אם הגעתם עד לכאן, אז מגיע לכם קליפ פסיכי אחד לחג, שיעשה לכם בלבלה בן ארור מרדכי לברוך המן כמו שצריך (וואי התבלבלתי בלי יין - צריך לקחת את הכדורים דחוף)


Ten-Twenty-Ten by Generationals .

9.הבטחתי ליצן עצוב וליצן עצבני. זה קליפ הנג-אובר, אבל פרימיום

Rainbow Arabia - Without You


10. והנה שיר הסיום, הרגוע, זה שתוכלו אחריו ללכת לשמוע עוד מוסיקה. קליפ מוזר לגמריי. ככה לעשות יומהולדת ? אולי השיר הכי טוב בפוסט הזה. אולי, לא בטוח.

The Wombats - Anti-D
שיהיה לכם פרימיום של פורים !
שמתם לב שפרימיום זה כמו פורים עם ים בפנים?

אין תגובות:

פוסטים אחרונים וממש שווים !