לעקוב אחר הפרימיום

יום שישי, 8 באפריל 2011

נבדק ונמצא פרימיום - Laptop (לפטופ) עם נשמהלפני כמה שבועות כלבתנו האהובה ג'סיקה המליטה שלוש גורות חמודות ולכבוד זאת היום נבדק ונמצא פרימיום מוקדש כולו לכלבים:
כלבים מסוג "קאבליר קינג צ'ארלס ספנייל " הם כלבים מיוחסים, אבל לפני הכל הם כלבים ידידותיים במיוחד, מלאי שמחת חיים, ונינוחים במיוחד. וכמו שיש כלבים שמיועדים לציד ואחרים הם כלבי רועים, כלבי הקאבליר הם כלבי Lapdog. כלומר, כלבים המיועדים לשבת על הברכיים ולפנק-ולפנק ולפנק. ע"פ שמם אתם בוודאי יכולים להבין שאלה כלבים שהיו אהובים מאד על המלך צ'ארלס (לא זה עם האוזניים הבולטות שחי היום, אלא אחר מאבותיו). המלך צ'ארלס, כל-כך אהב להסתובב עם הכלב שלו שהוא נתן לו אישור מיוחד להיכנס לפאב יחד איתו. דרך-אגב בדקתי באינטרנט הפעם האחרונה שהמלך צ'ארלס נוכחי היה בפאב, זה היה ב-7.02.07.
יחד עם התכונות הנעימות שלהם, והמראה החביב המזמין למשחק, לכלבי הקאבליר, שהם גם צאצאים של ספנייל, יש אופי אתלטי. יש להם את הכוח והרצון לשחק ולהשתובב, ואפשר גם לצעוד איתם צעידות לא ארוכות מידי בכיף. חוץ מזה יש להם פרווה יפה ונעימה. הקבליר דורש תשומת לב ואהבה. ומיועד לגידול בתוך הבית.
את כלבתנו ג'סי קנינו מקיבוץ אפיקים, והאבא של הגורות נקרא דדייו מכלביית DogsLife שהובא מכלביית VH Lumslag המפורסמת שבהולנד. כשהלכנו לבחור כלבים מההמלטה של ריטה (אמא של ג'סי), מיד הוקסמנו מאופייה הלבבי והשמח, ולכן בחרנו דווקא אותה.


1.למעלה אפשר לראות קליפ המתאר את הכלבים מסוג Cavalier King Charles Spaniel

2. למטה קליפ שבו אפשר לראות איך אפשר לעשות מכלבים סקייטבורד (לא באמת). האשליה האופטית כל-כך טובה שלרגע אפשר לחשוב שזה אמיתי.

Dogboarding from DANIELS on Vimeo.

3. מסתבר שיש להקת אינדי חמודה בשם The Dogs, שהוציאה ממש עכשיו אלבום בשם Camping, ויש להם אפילו סינגל פרימיום שווה:

On The Highway (Come To See You) by The Dogs

4. עוד שיר חדש וטוב שקשור לכלבים: משהו יותר רוקי של להקת (The Son(s, השיר נקרא: כלבים, ילדים וגברים. מעניין למה?

The Son(s) - Dogs, Boys & Men by abadgeoffriendship

4. קליפים של כלבים וילדים תמיד קורעים את הלב, גם זה:


לביסטי בוייז אלבום חדש שיצא בקרוב. הוא יקרא Make Some Noise, ויש לו עטיפה מצחיקה של כלב  עם עיניים מאירות.

Beastie Boys - Make Some Noise by Off Air

ונסיים בסיסמה:
נשוקים, חיבוקים וקרציות
שאת זה אומר העורך הראשי (בתמונה למטה) כשהוא מחבק מנשק ומדגדג

פוסטים אחרונים וממש שווים !